Nocny wypadek w Lublinie: BMW zderzyło się z taksówką (zdjęcia)

Dzisiaj w nocy dwa samochody osobowe zderzyły się na jednym z lubelskich skrzyżowań. Przyczyną było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu.

 

Do wypadku doszło kilka minut przed północą w nocy z piątku na sobotę. Na skrzyżowaniu Drogi Męczenników Majdanka z ulicą Krańcową zderzyły się dwa samochody osobowe. Jak wstępnie ustalono, kierujący bmw mężczyzna, jadąc ulicą Krańcową w kierunku al. Witosa, wjeżdżając na skrzyżowanie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu taksówce jadącej od strony Majdanka. W wyniku tego doszło do zderzenia pojazdów.

Na miejscu wypadku interweniowało pogotowie ratunkowe i policja. Łącznie w uszkodzonych pojazdach znajdowało się sześć osób, cztery w taksówce i dwie w bmw. Do szpitala przetransportowano dwie z nich, kierowcę i pasażerkę taksówki. Oboje byli przytomni, na chwilę obecną nie jest znany jeszcze stan obrażeń jakich doznali.

Funkcjonariusze lubelskiej drogówki ustalają teraz dokładne okoliczności zdarzenia. Przez ponad godzinę całkowicie nieprzejezdna była ulica Krańcowa w kierunku Kunickiego.

(fot. lublin112)
2014-09-06 08:00:29