Nocny pościg policji za BMW po ulicach Lublina (zdjęcia)

61

Nie powiodła się ucieczka przed policją kierowcy, który zignorował dawane mu znaki do zatrzymania się. Przy okazji uszkodził samochód.

 

W nocy z soboty na niedzielę policjanci patrolujący ulice Lublina zwrócili uwagę na jadące w pobliżu BMW. Postanowili zatrzymać go do kontroli. Kiedy jednak dali kierowcy znaki do zatrzymania się, ten zignorował je i zaczął przyśpieszać.

Do pościgu przyłączyły się kolejne radiowozy, w międzyczasie jednak uciekinier stracił panowanie nad pojazdem. Na wysokości cmentarza przy ul. Walecznych uderzył w znak drogowy. Po chwili został zatrzymany.

– Za kierownicą BMW siedział 24-latek. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał ponad jeden promil alkoholu w organizmie – wyjaśniała nam podkom. Anna Kamola z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Mężczyzna niebawem zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty. Odpowie za kierowanie pojazdem znajdując się pod wpływem alkoholu oraz ucieczkę przed policją. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności i bezwzględny zakaz prowadzenia pojazdów.

60
100

(fot. nadesłane)
2018-03-19 17:00:49