Nagi mężczyzna stał na środku al. Tysiąclecia. Był pod wpływem środków odurzających (foto)

tytułowe 1

W nocy z poniedziałku na wtorek kierowcy poruszający się al. Tysiąclecia przecierali oczy ze zdumienia. Na środkowym pasie ruchu stał nagi mężczyzna i przeglądał coś w telefonie.

 

Nagi mężczyzna stojący na pasie ruchu stwarzał m.in. duże zagrożenie w ruchu drogowym. Jak nas poinformowano mężczyzna miał na sobie tylko buty i czapkę z daszkiem. Niewzruszony przejeżdżającymi pojazdami patrzył w telefon.

Policjanci otrzymali informację o zdarzeniu o godzinie 23:40. Na miejscu interweniował patrol ruchu drogowego. Funkcjonariusze zatrzymali nagiego mężczyznę, którym okazał się 31-letni mieszkaniec Lublina.

Ze względu, iż zachowywał się nienaturalnie, nie można było z nim nawiązać logicznego kontaktu. Przewieziono go do szpitala na oddział toksykologii. Okazało się, że mężczyzna jest pod działaniem nieznanych na chwilę obecną substancji. Podczas przeszukania saszetki, którą posiadał mężczyzna przy sobie, policjanci ujawnili torebkę z zawartością kryształków. Substancja ta została przekazana do badań. Następnie 31-latek trafił pod opiekę rodziny.

Policjanci prowadzą w tej sprawie postępowanie, mężczyzna może usłyszeć zarzut posiadania środków odurzających. Dokumenty sprawy przekazano również prokuraturze.

2018-07-17_17-38_Pobrane

2018-07-17 16:27:40
(fot. wideo nadesłane)