Marihuana i haszysz w BMW, dwie osoby zatrzymane

68-104105

Bialscy policjanci podczas legitymowania mężczyzn znajdujących się przy zaparkowanym pojeździe poczuli woń marihuany. W pojeździe znajdowało się kilkadziesiąt porcji dilerskich tego narkotyku.

 

W nocy z soboty na niedzielę bialscy policjanci zauważyli stojący na drodze technicznej, drogi krajowej nr 2, samochód marki BMW.

W czasie legitymowania znajdujących się przy nim mężczyzn, ci zaczęli się nerwowo zachowywać, a funkcjonariusze wyczuli od nich woń marihuany.

Jak się okazało w pojeździe mundurowi ujawnili marihuanę, z której można byłoby uzyskać niemal 40 porcji dealerskich tego narkotyku oraz haszysz, które należały do 24-latka. Policjanci ujawnili również niewielkie ilości haszyszu należące do jego 23-letniego znajomego.

23 i 24-latek zostali zatrzymani do wyjaśnienia. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty i przyznali się do winy. Wkrótce obaj staną przed sądem.

Na poczet przyszłych kar policjanci zabezpieczyli od 24-latka pieniądze w kwocie ponad 2,5 tys. zł. Mężczyznom grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

2018-07-31 07:47:44
(fot. Policja Lublin)