Łzy szczęścia i wzruszenia: Kilkudziesięciu motocyklistów przywiozło chorym dzieciom prezenty (zdjęcia)

Mali pacjenci Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie otrzymali dziś nie lada niespodziankę. Motocykliści zorganizowali im Dzień Dziecka.

 

Uśmiech wzruszenia oraz łzy szczęścia, tego w niedzielę po południu nie brakowało na twarzach małych pacjentów z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie. Przed godziną 14 na dziedziniec szpitala wjechało kilkudziesięciu motocyklistów.

Każdy z prezentami dla chorych dzieci. Były zabawki, słodycze ale nie zabrakło też innych niespodzianek. Każdy chętny mógł sobie zrobić zdjęcie na motocyklu, były pokazy artystyczne, malowanie twarzy a także pokaz stuntu motocyklowego.

Akcja „Duże Moto-Dzieci Małym Dzieciom” została zorganizowana przez motocyklistów, którzy o 13 spotkali się na Placu Zamkowym, gdzie odbyła się zbiórka prezentów. Następnie parada motocykli w asyście policji przejechała przez miasto wprost pod szpital dziecięcy. Jednoślady wyruszyły z Placu Zamkowego a następnie ulicami: al. Unii Lubelskiej, Lipową, al.Racławickimi, Długosza, Leszczyńskiego, Czechowską, Północną, Jaczewskiego dojechały na ul. Chodźki.

(fot. lublin112)
2015-06-14 17:26:48