W Lublinie powstaje nowy program telewizyjny. Poszukiwani są chętni do udziału

null
W Lublinie powstaje program, w którym pomoc uzyskają osoby, które od lat borykają się z problemami.

Trwa nabór osób, które są chętne do wystąpienia w nowym programie telewizyjnym, który przygotowuje lubelski ośrodek Telewizji Polskiej. Osoby, które mają kłopot z nierozwiązanymi sprawami, będą mogły w końcu uzyskać pomoc.

Jak wyjaśnia jeden z autorów programu, wiele osób boryka się z różnego rodzaju problemami, a nie chcą tych spraw zgłaszać do sądów obawiając się długotrwałego procesu bądź też całej przeprawy przez niezrozumiałe dla każdego pisma i paragrafy.

Dlatego też poszukiwane są osoby, które mają problem, czy też sprawę nie do rozwiązania.- Sąsiad żąda pieniędzy za rzekomo zepsuty płot? A koleżanka za zniszczoną sukienkę?

Kłócisz się o źle wykonana usługę? A pół metra drogi to odcinek sporu od lat? Nie chcesz , by sprawa trafiła do sądu? Bo po co? Bo lata trwa? – zgłoś się do nas. Mamy dla Ciebie alternatywę polubownego rozstrzygnięcia sporu- zachęcają twórcy programu.

Dokładne informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535-635-039 bądź napisać na e-mail: [email protected]; [email protected]

(fot. TVP Lublin)
2014-02-03 22:54:46