Lublin: Siłą wyciągnęli mężczyznę z autobusu. Kto poznaje sprawców pobicia? AKTUALIZACJA (foto)

Lubelscy policjanci poszukują sprawców pobicia do jakiego doszło kilka dni temu w rejonie przystanku „Klub Jeździecki 02”. Trzech napastników wyciągnęło siłą z autobusu mężczyznę i biło go po całym ciele.

 

Policja z Lublina poszukuje widocznych na zdjęciu sprawców pobicia do jakiego doszło 20 sierpnia około godziny 03:45 w rejonie przystanku „Klub Jeździecki 02”.

– Pokrzywdzony mężczyzna, mieszkaniec powiatu lubelskiego, jechał autobusem w kierunku ul. Żeglarskiej. Jeszcze podczas jazdy został zaczepiony przez trzech nieznajomych mężczyzn, którzy wykorzystując zatrzymanie autobusu na przystanku „Klub Jeździecki 02” siłą wyciągnęli go na zewnątrz – informuje nadkom. Renata Laszczka-Rusek z KWP Lublin.

Napastnicy bili i kopali swoją ofiarę po całym ciele a następnie ukradli portfel z pieniędzmi i telefon. Napastników zarejestrował monitoring zainstalowany w autobusie.

Osoby, które rozpoznają widniejących na zdjęciach mężczyzn prosimy o kontakt z Policją.

AKTUALIZACJA 27.08.2015

– Dzięki publikacji zdjęć z monitoringu autobusu, sygnałom od czytelników lubelskich portali oraz ustaleniom policjantów zatrzymany został dzisiaj jeden ze sprawców rozboju, do którego doszło w minionym tygodniu. To 16 letni mieszkaniec Lublina. Policjanci ustalili także dwóch pozostałych napastników w wieku 18 i 20 lat – informuje nadkom. Renata Laszczka-Rusek z KWP Lublin.

2015-08-25 17:08:19
(fot. Policja Lublin)