Lublin: Pokłócił się z żoną, chwilę później znaleźli jego zwłoki

IMG_3311-1024x590

Policjanci oraz prokuratura ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia, jakie miało miejsce w nocy z soboty na niedzielę przy ul. Kiwerskiego w Lublinie. Zginął 37-letni mężczyzna.

 

Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia do którego doszło około północy w nocy z soboty na niedzielę w Lublinie. Służby ratunkowe zostały powiadomione, iż z jednego z okien w bloku przy ul. Kiwerskiego na Kalinowszczyźnie wypadł mężczyzna. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon 37-latka.

– Jak wstępnie ustalono, mężczyzna chwilę wcześniej pokłócił się z żoną, a następnie wyszedł z mieszkania. Później najprawdopodobniej wyskoczył z okna na drugim piętrze budynku – wyjaśniał nam Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Mężczyzna spadł na daszek, odbił się od niego, a następnie uderzył w mur. Doznał ciężkich obrażeń ciała, które spowodowały jego śmierć. Jak nas poinformowano, 37-latek mieszkał z żoną i 14-letnim synem.

Prowadzone na miejscu czynności wyjaśniające nadzorował prokurator. Zadecydował on o zabezpieczeniu ciała celem wykonania sekcji zwłok. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

2017-10-23 15:31:16
(fot. ilustr. lublin112.pl)