Ważne: Lublin: Czołowe zderzenie peugeota z subaru. Sześć osób trafiło do szpitala (zdjęcia)

IMG_20170921_151410

Całkowicie zablokowana jest ul. Krężnicka w Lublinie. Na miejscu wypadku pracują służby ratunkowe.

 

Do wypadku doszło w czwartek około godziny 15 na ul. Krężnickiej w Lublinie. Na wysokości ul. Letniskowej zderzyły się dwa samochody osobowe: subaru i peugeot. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący subaru mężczyzna jechał w kierunku Krężnicy. Najprawdopodobniej usnął podczas jazdy, w wyniku tego prowadzone przez niego auto zjechało na przeciwległy pas jezdni. Tam zderzyło się czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka peugeotem.

W wyniku tego peugeot uderzył jeszcze w drzewo. Pojazdami podróżowało sześć osób. Kierowca peugeota został uwięziony we wraku pojazdu. Aby go ewakuować, strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu hydraulicznego.

Poszkodowanych przetransportowano do szpitala. Było to sześć osób, w tym troje dzieci podróżujących peugeotem, oraz kierowca subaru. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Ul. Krężnicka jest w tym miejscu całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 17.

2017-09-21 15:44:26
(fot. lublin112.pl, nadesłane Karol, Piotr)