Bezmyślne parkowanie przyczyną problemów komunikacyjnych w centrum Lublina. Auto odjechało na lawecie (zdjęcia)

61

Dzisiaj po południu nasi czytelnicy zaalarmowali nas o bardzo dużych problemach komunikacyjnych w centrum Lublina. Powodem było bezmyślnie zaparkowane auto.

 

W piątek po południu na ul. Narutowicza zaczęły się tworzyć znacznie większe niż zwykle korki. Największe problemy z przejazdem mieli kierowcy jadący w stronę centrum. Wszystko z powodu zaparkowanego częściowo na pasie ruchu auta.

Kierowca nissana pozostawił auto przodem na chodniku, tył jednak znacznie wystawał na jezdnię uniemożliwiając płynny ruch. Kierowcy zaczęli dzwonić na policję i straż miejską.

Strażnicy miejscy zadecydowali o wezwaniu na miejsce lawety, którą pojazd został przewieziony na parking strzeżony. Jak ustaliliśmy, nierozważny kierowca otrzyma mandat karny w kwocie 100 złotych, będzie też musiał opłacić koszt lawety.

W tym samym czasie, kawałek dalej, kierująca audi kobieta zaparkowała w podobny sposób. Jednak w tym przypadku, nie powodowała większych utrudnień dla pojazdów osobowych. Problemy z przejazdem miały za to większe auta i pojazdy komunikacji miejskiej.

(fot. lublin112)
2018-03-16 18:21:07