Lubelskie jabłka zdobywają kolejne rynki. Tym razem kusiły klientów w Hiszpanii

60

Trwa promocja lubelskich jabłek w kolejnych krajach Europy. W ostatnich dniach gościły na znanych targach Alimentaria.

 

 

Firma LubApple, lubelski producent owoców, kontynuuje swoje działania promocyjne na terenie Europy. Jednym z kolejnych rynków, na którym zależy firmie, jest Hiszpania. W ubiegłym tygodniu owoce z naszego regionu gościły więc na Międzynarodowych Targach Artykułów Spożywczych Alimentaria w Barcelonie.

Targi te należą do jednych z najbardziej znanych wydarzeń sektora spożywczego i gastronomii. Każdego roku w targach bierze udział niemal 4 tysiące wystawców i ponad 100 tys. odwiedzających.

-Targi w Barcelonie to dla LubApple doskonała okazja, aby w jeszcze większym stopniu zaistnieć ze swoją ofertą na tym obszarze. W tym roku w ramach targów zaprezentowaliśmy nasze lubelskie jabłka, które wzbudziły duże zainteresowanie odwiedzających, nawet z Ameryki Południowej – mówi Zbigniew Chołyk, Prezes Zarządu LubApple Sp. z o.o.

Alimentaria w Barcelonie nie są pierwszymi targami na terenie Hiszpanii, w których LubApple brało udział w ciągu ostatnich lat. W ubiegłych latach firma uczestniczyła już kilka razy w targach w Madrycie, które zaowocowały wieloma kontaktami biznesowymi. Stad też nadzieje, że i po prezentacji owoców na targach w Barcelonie, tamtejsi kontrahenci zainteresują się bliżej lubelskimi jabłkami.
61

62

(fot. nadesłane)
2018-04-23 09:26:14