Lubelscy motocykliści pojadą z prezentami do chorych dzieci

Jutro po południu, do dziecięcego szpitala w Lublinie przyjadą motocykliści. Przywiozą prezenty dla przebywających tam małych pacjentów.

 

W niedzielę lubelscy motocykliści po raz kolejny organizują dla pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego wyjątkową niespodziankę. Akcja „Duże Moto-Dzieci Małym Dzieciom” będzie polegała na zbiórce prezentów, które później trafią w ręce małych pacjentów. Wszystko rozpocznie się o godzinie 13 na Placu Zamkowym, gdzie każdy chętny może przyjechać, przywieść ze sobą niespodzianki dla maluchów i wziąć udział w akcji.

Później przez miasto przejedzie parada motocykli, wprost pod szpital dziecięcy. Jednoślady wyruszą z Placu Zamkowego a następnie przejadą ulicami: al. Unii Lubelskiej, Lipową, al.Racławickimi, Długosza, Leszczyńskiego, Czechowską, Północną, Jaczewskiego oraz Chodźki. Kolumna motocykli będzie się poruszała w asyście policji, na czas przejazdu mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w ruchu.

Na terenie szpitala dla dzieci przygotowano wiele atrakcji. Oprócz prezentów będzie wystawa motocykli, wspólne zdjęcia, pokazy artystyczne a także pokaz stuntu w wykonaniu Huberta Ziółkowskiego. Jest to już kolejna akcja motocyklistów dla pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie. Oprócz Dnia Dziecka organizują oni również m.in. Moto – Mikołajki.

(fot. nadesłane)
2015-06-13 12:00:35