Do Kozłówki po sezonie? Zapraszamy do wirtualnego zwiedzania! TYLKO U NAS

Jak zapowiadaliśmy w ubiegłym tygodniu, dzisiaj zapraszamy Was do zwiedzania Muzeum w Kozłówce. Teraz jest to możliwe, dzięki jedynej w swoim rodzaju gigapanoramie.

Tegoroczny sezon turystyczny w Muzeum Zamoyskich w Kozłówce dobiegł końca, pałacowe wnętrza obejrzała rekordowa ilość turystów, ponieważ wydanych zostało 201.286 biletów. Daje to 2,5 procentowy wzrost w porównaniu do ubiegłego roku cieszą się pracownicy muzeum, i jednocześnie dodają, że tak dobrego wyniku nie udałoby się osiągnąć, gdyby nie zaangażowanie obsługi pałacu oraz ogromnego wsparcia ze strony mediów.

Kliknij w obrazek aby przenieść się w wirtualną wycieczkę po muzeum !

Tymczasem każdy kto nie miał okazji zobaczyć jak wspaniałe są muzealne zbiory, może teraz wybrać się na wirtualny spacer po wnętrzach pałacu Zamoyskich w Kozłówce. Dzięki naszym redakcyjnym kolegom, którzy stworzyli ten projekt, można w każdej chwili obejrzeć przepiękne wnętrza oraz wyposażenie muzeum. Ekipa spędziła w pałacu wiele pracowitych godzin uwieczniając krok po kroku każdy kąt, a następnie wiele dni i nocy nad połączeniem wszystkiego w jedną całość i teraz dzięki temu, można przyjrzeć się wielu detalom, które wielokrotnie były podczas zwiedzania przeoczone.

Wybrane eksponaty zostały dodatkowo „opisane” i oznaczone „lupką”. Poruszanie się po pałacowych wnętrzach ułatwiają strzałki, a także mapki, umieszczone w lewym, górnym rogu ekranu. Dzięki nim można zafundować sobie zwiedzanie indywidualne, a czas jego jest nieograniczony.

(fot. zwiedzajlubelskie.pl)
2013-12-17 20:00:00