Koszmar komunikacyjny w rejonie prac drogowych na ul. Krochmalnej (foto)

35882981_662898720718284_6468722838042836992_n

Zamknięta ulica, brak informacji dla kierowców, tak wyglądał poranek w rejonie prac drogowych na ul. Krochmalnej. Tworzą się ogromne korki, kierowcy kierowani są na objazd przez ul. Nadbystrzycką.

 

Od rana piszecie do nas z pytaniami, co dzieje się na ul. Krochmalnej, która została w nocy zamknięta dla ruchu.

Ludzie co się dzieje na ul. Diamentowej? Zamknięta, bo zero informacji gdziekolwiek

Zamknięta ulica Krochmalna od ronda z ul. Nadbystrzycką, kierowcy nie wiedzą co się dzieje, straszne korki

Rano jadąc do pracy koło 5.30. ul. Jana Pawła II w kierunku ul. Diamentowej na wysokości ul. Nadbystrzyckiej na rondzie brak przejazdu w stronę ul. Diamentowej, zagrodzone płotkiem remontowym, jadący głupieli. Ratujący się przed spóźnieniem objeżdżali rondo lub zawracali na ul. Nadbystrzyckiej i jechali ul. Janowską. Co najdziwniejsze nigdzie nie było komunikatu, nigdzie też nie było znaków przed informujących o tym, dopiero dojeżdżając na samo rondo. No i najważniejsze, brak możliwości jazdy na ul. diamentową, ul. krochmalną, nie wyznaczone żadne objazdy i zero informacji. To jest jakaś paranoja i tragedia, że tak miasto i drogowcy informują mieszkańców

Całą ulica Krochmalna od Jana Pawła II jest zamknięta. Ktoś myśli nad zamykaniem tych ulic? Teraz to helikopterem chyba trzeba.

W nocy z 21 na 22 czerwca w godzinach od 22.30 do 4.30 przeprowadzano roboty związanymi z przebudową sieci wodociągowej. Konieczne było zamknięcie ulicy Krochmalnej przy skrzyżowaniu ulic Krochmalna – Diamentowa. Objazd został wytyczony ulicami: Nadbystrzycką, Muzyczną, Krochmalną.

O godzinie 7 ulica była jeszcze zamknięta. Jak informuje nas Czytelnik od godziny 7:30 jest już przejazd w stronę ul. Krochmalnej.

2018-06-22 07:25:38
(fot. nadesłane Tomasz)