Korki i kolizje: Ogromne utrudnienia w stronę Kraśnika

null

Drogowcy powrócili na krajową 19 pomiędzy Niedrzwicą Dużą a Strzeszkowicami. Tworzą się ogromne korki i doszło do wielu kolizji.

Jak informują nas czytelnicy -DK 19 sparaliżowana, w stronę Kraśnika leją asfalt a w stronę Lublina mnóstwo kolizji i wypadków- pisze Agnieszka, – Poinformujcie czytelników jadących w stronę Kraśnika by jechali objazdami, główna trasa stoi, utrudnienia zaczynają się już przed Strzeszkowicami, a po ich minięciu do samej Niedrzwicy Kościelnej wszystko stoi. Przejazd trwa blisko godzinę – tłumaczy Kamil. Podobnych zgłoszeń dostaliśmy wiele.

Wszystkiemu winne są prace drogowe na tym odcinku drogi krajowej informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Dzięki ładnej pogodzie wykonawca remontu tego odcinka przystąpił do układania nawierzchni. W związku z tym w kilku miejscach zamknięty dla ruchu jest jedna strona jezdni a ruch sterowany jest ręcznie.

Prace potrwają cztery dni na odcinku pomiędzy Niedrzwicą Dużą a Niedrzwicą Kościelną, natomiast tuż za Strzeszkowicami powinny zakończyć się do jutra.

Kierowcom polecamy objazdy przez Radawczyk i Czółna, bądź też z Lublina przez Osmolice.

(fot. lublin1112)
2013-09-24 12:11:16