Kolejny tragiczny wypadek na drogach naszego regionu. Volkswagen zderzył się z ciężarówką, jedna osoba nie żyje (foto, wideo)

50

Trzeci w ostatnich dniach tragiczny w skutkach wypadek miał miejsce wieczorem koło Białej Podlaskiej. W wyniku zderzenia dwóch pojazdów zginęła jedna osoba.

 

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 17 na wysokości miejscowości Zielone pomiędzy Hrudem a Ossówką w powiecie bialskim. Na drodze wojewódzkiej nr 811 Biała Podlaska – Konstantynów zderzyły się dwa samochody: osobowy z ciężarowym. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący volkswagenem mężczyzna na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na przeciwległy pas jezdni i zderzyło się z jadącym z naprzeciwka ciężarowym mercedesem z naczepą. W wyniku zderzenia naczepa samochodu ciężarowego przewróciła się na bok.

Kierowca volkswagena został uwięziony we wraku auta. Strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych, aby go ewakuować. Niestety mężczyzny nie udało się uratować. 58-latek zmarł na miejscu w wyniku ciężkich obrażeń ciała. W miejscu wypadku pracują policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Droga jest w tym miejscu całkowicie zablokowana. Oprócz przewróconej naczepy, na jezdni leży także ładunek w postaci węgla.

BEZPOŚREDNI LINK DO WIDEO

(wideo – Puls Miasta)
2017-07-25 22:09:04