Kolejny nocny wypadek na al. Solidarności. Cztery osoby w szpitalu (zdjęcia)

81

Dokładnie w tym samym czasie, na sąsiadujących ze sobą skrzyżowaniach, doszło do dwóch groźnych wypadków. W obu przypadkach przyczyną było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu.

 

Do wypadku doszło kilka minut po północy w nocy z soboty na niedzielę na al. Solidarności w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Wodopojną zderzyły się dwa samochody osobowe: mercedes i renault. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kobieta kierująca mercedesem jechała od strony ronda przy zamku. Wykonując manewr skrętu w lewo, w ul. Wodopojną, wymusiła pierwszeństwo przejazdu na jadącym od strony Warszawy renault. Doszło do zderzenia obu pojazdów.

W zdarzeniu poszkodowane zostały cztery osoby podróżujące renaultem. Zostały one przetransportowane do szpitala. Jak nas poinformowano, wszyscy byli przytomni, jedna z kobiet doznała poważniejszych urazów.

Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia. Przez ponad trzy godziny skrzyżowanie było całkowicie zablokowane. Ruch kierowano na objazdy.

(fot. lublin112, nadesłane – asd, Łukasz)
2017-08-13 08:00:13

Szybki i sprawny dojazd naszym reporterom zapewnia: