Kolejny basen na Słonecznym Wrotkowie zanieczyszczony. Został zamknięty (foto)

60

Coraz mniej atrakcji na Słonecznym Wrotkowie jest dostępnych dla klientów. Kolejny z basenów został zanieczyszczony i konieczne było jego zamknięcie.

 

W sobotę wyłączona z użytkowania została kolejna z atrakcji na ośrodku Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie. Największy z czynnych basenów, podobnie jak wcześniej wodny plac zabaw, i basen włoski, został zanieczyszczony. Z tego też powodu zadecydowano o jego zamknięciu dla klientów i oczyszczeniu wody. Później musi ona zostać jeszcze przebadana i dopuszczona do użytkowania przez służby sanitarne.

Jak już informowaliśmy, z tego samego powodu nieczynne są dwie z pozostałych atrakcji na terenie ośrodka. – W czwartek późnym popołudniem jeden z klientów zanieczyścił basen włoski. W ten sposób pozbawił możliwości korzystania z basenu nie tylko siebie, ale i pozostałych gości Słonecznego Wrotkowa. Dzień wcześniej, tj w środę, inny z klientów ośrodka zanieczyścił z kolei wodny plac zabaw – wyjaśniał Miłosz Bednarczyk z MOSiR „Bystrzyca” w Lublinie

Do czasu, kiedy atrakcje ponownie nie zostaną odsane do użytku, codziennie, również w weekend, w godz. 10-19 obowiązuje promocja Happy Hours, czyli bilety w cenach 5, 10 i 15 zł. Wszystkie pozostałe atrakcje Słonecznego Wrotkowa, czyli m.in. inne baseny i wszystkie zjeżdżalnie, są do dyspozycji i można z nich bez obaw korzystać.

(fot. nadesłane)
2017-08-12 16:01:26