Kolejne zderzenie pojazdów na skrzyżowaniu ul. Krochmalnej i Diamentowej. Jedna osoba w szpitalu (zdjęcia)

40

Dzisiaj po południu, na jednym z najbardziej kolizyjnych skrzyżowań w Lublinie, po raz kolejny zderzyły się dwa auta. Przyczyna od lat jest ta sama.

 

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 13 na skrzyżowaniu ulic Diamentowej i Krochmalnej w Lublinie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe: mercedes i toyota. Na miejscu interweniowała policja i zespół ratownictwa medycznego.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kierujący toyotą 20-letni mężczyzna jechał od strony ul. Jana Pawła II. Skręcając w lewo, w stronę dworca PKP, zignorował znaki drogowe i wymusił pierwszeństwo przejazdu na jadącym od strony ul. Diamentowej mercedesie.

W wyniku zdarzenia pojazdów jedna osoba została przetransportowana do szpitala. Była to 20-letnia pasażerka mercedesa. Jak nas poinformowano, kobieta doznała urazu klatki piersiowej.

Badanie alkomatem wykazało, że obaj kierujący byli trzeźwi. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia. Przez blisko dwie godziny występowały utrudnienia w ruchu.

41
42
43
44

(fot. lublin112, nadesłane – Łukasz, Tomasz – DZIĘKUJEMY!)
2017-03-20 17:37:43