Kolejna tragiczna śmierć. Znalazł zwłoki sąsiada w bagnie

Dzisiaj po południu jeden z mężczyzn odnalazł swojego zaginionego sąsiada. Niestety ten od kilku dni już nie żył.

 

Do zdarzenia doszło w środę w godzinach popołudniowych w miejscowości Ortel Książęcy Pierwszy pod Białą Podlaską. Jeden z mieszkańców wsi przechodząc w pobliżu mokradeł nad rzeką Żarnicą zauważył leżącego w bagnie człowieka. Natychmiast zaalarmował o wszystkim służby ratunkowe. Na miejsce przyjechała policja i pogotowie ratunkowe. Wezwano także strażaków w celu wydostania człowieka z niedostępnego terenu.

Niestety jak się po chwili okazało, odnaleziony mężczyzna już nie żył. Był to 49-latek, mieszkający w tej samej miejscowości. Przybyły na miejsce prokurator zadecydował o przeprowadzeniu sekcji zwłok mężczyzny. Jak ustalili funkcjonariusze policji, ciało leżało w bagnie od ubiegłego piątku, gdyż wtedy mężczyzna był po raz ostatni widziany.

Jak podejrzewają policjanci, doszło w tam do nieszczęśliwego wypadku. Mężczyzna przechodził ścieżką w pobliżu mokradeł i w pewnym momencie pośliznął się i wpadł do rozlewiska rzeki. Ponieważ mieszkał samotnie, nikt o jego zaginięciu nie powiadomił policji.

(fot. lublin112)
2014-03-19 22:07:56