Kierowca volkswagena zablokował drogę pijanemu kombajniście. Ten zadzwonił na policję

IMG_8587

Kierujący kombajnem zadzwonił na policję, z informacją, że drogę zastawił mu kierowca volkswagena. Kombajnista miał w organizmie prawie promil alkoholu, a kierowca golfa zablokował mu drogę, aby uniemożliwić dalszą jazdę nietrzeźwemu mężczyźnie.

 

Wczoraj wieczorem w miejscowości Załucze Nowe w powiecie włodawskim doszło do niecodziennej sytuacji. Około godziny 20:45 włodawscy policjanci otrzymali informację, od kierowcy kombajnu do kukurydzy, że kierujący volkswagenem zablokował mu przejazd drogą. Na miejscu interweniowali mundurowi z Urszulina.

– Jak się okazało kierowca auta podejrzewając, że kombajnista może znajdować się pod działaniem alkoholu, zablokował mu drogę, aby uniemożliwić dalszą jazdę. Ten zaś niezadowolony z całej sytuacji zadzwonił na policję. Badanie alkomatem potwierdziło, że przypuszczenia kierowcy golfa były zasadne, bo wykazało, że 44-letni kombajnista z gminy Urszulin miał w organizmie prawie promil alkoholu – informuje sierż. Elwira Tadyniewicz z włodawskiej Policji.

44-latek wkrótce odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości, za co grozi nawet do 2 lat więzienia.

2017-08-29 12:03:39
(fot. lublin112.pl)