Jutro rusza Globus Ski. Zobacz cennik jazdy na nartach i snowboardzie

Już jutro rusza stok Globus Ski przy ul. Zana w Lublinie. Już od godziny 14 będzie można szusować na nartach i snowboardach. Do dyspozycji gości zostaną oddane dwie trasy narciarskie z wyciągami o długości 300 i 100 metrów.

Globus Ski to nowoczesny stok narciarski zlokalizowany obok hali Globus przy ul. Zana. do stoku jest łatwy dojazd komunikacją miejską oraz własnym środkiem transportu. Ci którzy zdecydują się na własne auto będą mogli pozostawić samochód na parkingu. Oświetlenie całego stoku pozwala na jazdę do późnych godzin wieczornych.

Intensywne naśnieżanie stoku trwa od nocy z soboty na niedzielę. Armatki pracują pełną mocą całymi dniami i nocami. Dzięki temu udało się przygotować dwie trasy narciarskie (do jazdy na nartach i snowboardach).

W przyszłym tygodniu gotowy będzie także snowpark (w dolnej części stoku) oraz – tegoroczna nowość – trasa do jazdy na sankach.

Obok stoku przez cały czas działa lodowisko. Osoby nie dysponujące własnym sprzętem zarówno narciarskim jak i snowboardowym mogą skorzystać z wypożyczalni sprzętu znajdującej się przy stoku.

Stok Globus Ski przez całe ferie będzie czynny codziennie w godz. 10-21 (z wyjątkiem jutra, kiedy otwieramy o godz. 14.00). Po feriach stok będzie czynny w dni powszednie w godz. 14-21, a w weekendy w godz. 10-21.

W ramach akcji „Zima w mieście” we wszystkie dni powszednie ferii w godz. 10-12 uczniowie lubelskich szkół płacą za korzystanie ze stoku 2 zł.

(fot. lublin112.pl i MOSiR Lublin)