Janówek: Doprowadził do dachowania i odjechał. Kto widział zdarzenie?

W czwartek rano w Janówku koło Świdnika doszło do dachowania auta. Jedna osoba została poważnie ranna. Świdnicka Policja poszukuje świadków zdarzenia.

 

W czwartek, kilka minut przed godziną 8, w miejscowości Janówek koło Świdnika doszło do poważnego wypadku drogowego.

– Na drodze jednokierunkowej o dwóch pasach ruchu, nieustalony kierujący, autem osobowym w kolorze prawdopodobnie czarnym, doprowadził do bocznego zderzenia z autem marki Renault Kangoo, którym kierował 53-letni mężczyzna. W trakcie wyprzedzania przez nieustalony pojazd doszło do kontaktu z autem wyprzedzanym, w wyniku tego renault zjechał z drogi na pobocze a następnie dachował – informuje asp. Magdalena Szczepanowska ze świdnickiej Policji.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. 53-latek z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Mężczyzna był trzeźwy. Kierowca zaś drugiego pojazdu nie zatrzymał się i odjechał z miejsca zdarzenia.

Trwa ustalanie dokładnych okoliczności wypadku.

Świdnicka Policja prosi o kontakt osoby, które mogły widzieć zdarzenie i mają istotne informacje dotyczące wypadku. Ewentualni świadkowie proszeni są o kontakt pod nr tel.: 81 749-42-10 lub 997 (112).

2015-05-07 17:20:02
(fot. ilustr. lublin112.pl)