Groźny wypadek na al. Witosa. Rozbite samochody, potrącona piesza (zdjęcia)

59

Po wypadku całkowicie zablokowana jest al. Witosa w kierunku centrum. Tworzą się bardzo duże korki.

 

Do wypadku doszło w środę około godziny 6:40 na al. Witosa w Lublinie. Na przejściu dla pieszych, na wysokości grill baru, zderzyły się łącznie cztery samochody osobowe. Jeden z nich potrącił też przechodzącą przez jezdnię kobietę. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, wszystkie pojazdy jechały w kierunku centrum. Kierujący audi mężczyzna poruszający się prawym pasem, jak też kierowca mazdy który jechał lewym pasem, zatrzymali się przed przejściem, aby umożliwić pokonanie jezdni przechodzącej na drugą stronę ulicy kobiecie. Po chwili w tył audi z impetem uderzył ford, z kolei w mazdę volkswagen.

Siła uderzenia sprawiła, że audi zostało wepchnięte na przejście dla pieszych i potrąciło przechodzącą po nim kobietę. W wyniku wypadku dwie osoby zostały poszkodowane. Kierowcę audi oraz pieszą przetransportowano do szpitala.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Al. Witosa w kierunku centrum jest całkowicie zablokowana. Tworzą się bardzo duże korki.

60

61

62

63

64

(fot. lublin112)
2018-07-18 07:49:14