Elizówka: Cztery osoby ranne w czołowym zderzeniu (zdjęcia)

Na drodze krajowej nr 19 w Elizówce czołowo zderzyły się dwa pojazdy. Są spore utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło kilka minut przed godziną 9:30 na objeździe w rejonie budowy obwodnicy Lublina. Czołowy zderzyły się tam fiat cinquecento oraz citroen jumper. W wyniku zdarzenia cztery osoby zostały ranne. Jak wstępnie ustalono, kierujący samochodem osobowym marki fiat, jadąc w kierunku Lublina, najprawdopodobniej w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad kierownicą i zjechał na przeciwległy pas jezdni, gdzie zderzył się z dostawczym citroenem.

Na miejsce wypadku przyjechały dwa zastępy straży pożarnej, karetki pogotowia ratunkowego oraz policja. Cztery osoby, dwie z fiata oraz dwie z busa, zostały przewiezione do szpitali w Lublinie. Na miejscu wciąż trwają czynności funkcjonariuszy policji oraz strażaków.

W miejscu wypadku na drodze krajowej nr 19 występują poważne utrudnienia w ruchu. Pojazdy kierowane były na stary objazd, później służby ratunkowe miały wprowadzić ruch wahadłowy. Kierowcy muszą się liczyć ze sporymi korkami. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 12.
2013-12-21 10:54:02
(fot. lublin112)