Ten dzień mieszkaniec Łęcznej zapamięta na długo. Trzy razy wpadł w ręce policji (zdjęcia)

60

Trzy razy w ciągu jednego dnia, w tym dwa razy wieczorem, wpadł w ręce policji młody mieszkaniec Łęcznej. Najpierw za posiadanie narkotyków, później dwa razy za prowadzenie pojazdu bez uprawnień.

 

Trzynasty grudnia dla młodego mieszkańca Łęcznej był wyjątkowo pechowym dniem. Zaledwie kilka dni temu świętował osiemnaste urodziny, dzisiaj zaś trzykrotnie musiał tłumaczyć się przed policjantami.

W nocy został on zatrzymany do kontroli przez funkcjonariuszy na jednej z ulic Lublina. W trakcie legitymowania policjanci zwrócili uwagę, że 18-latek jest wyraźnie poddenerwowany. Postanowili go przeszukać.

Jak się okazało, podejrzenia policjantów były słuszne. Ujawnili bowiem posiadane przez młodego mężczyznę narkotyki. W związku z tym trafił on do policyjnej celi. Po przeprowadzeniu niezbędnych czynności, wieczorem mieszkaniec Łęcznej odzyskał wolność. Jednak nie dane mu było szybko zapomnieć o policjantach.

Około godziny 19 funkcjonariusze lubelskiej drogówki patrolujący drogę krajową nr 82 Lublin – Łęczna, zatrzymali do rutynowej kontroli volkswagena. Za kierownicą siedział 18-latek, który niedawno co opuścił celę. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania, został więc ukarany mandatem w kwocie 500 zł.

Policjanci chcieli oszczędzić mężczyźnie dodatkowych kosztów, więc zamiast holować pojazd na policyjny parking, zgodzili się, aby 18-latek wezwał na miejsce kolegę z prawem jazdy, który miał odprowadzić auto do domu. Nie minęła godzina, gdy ci sami funkcjonariusze znów zauważyli tego samego volkswagena, za kierownicą którego siedział niedawno kontrolowany 18-latek.

Tym razem volkswagen trafił na policyjny parking, a kierowcę po raz kolejny spotkały niemiłe konsekwencje. Żeby już więcej nie natknąć się na pechowego 18-latka, funkcjonariusze wskazali mu najbliższy przystanek, aby mógł, tym razem autobusem, spokojnie dotrzeć do domu.

61

(fot. lublin112)
2017-12-13 21:38:32