Dzięki Wam 8-letni Oskar zebrał pieniądze na rehabilitację!

2017-01-05_190701

Dziękujemy Wszystkim Czytelnikom, którzy wsparli finansowo rehabilitację 8-letniego Oskara. Udało się zebrać wymaganą kwotę 8 tys. złotych, a to pozwoli chłopcu skutecznie walczyć z chorobą.

 

Do końca zbiórki było tylko kilka dni, a na liczniku Oskar miał nieco ponad 1000 zł i 11 darczyńców. Po naszym materiale, dzięki Wam, choremu chłopcu pomogło ponad 100 osób, a kwotę jaką udało się zebrać to nieco ponad 8000 zł. W imieniu chłopca i jego mamy serdecznie dziękujemy!

Przypomnijmy, Oskar przeszedł ostatnio zabieg fibrotomii polegający na nacinaniu mięśni i skóry w miejscach, w których występują bolesne przykurcze. Po zabiegu Oskar poprawił umiejętność raczkowania, a nawet zaczął stawiać pierwsze kroki trzymając za ręce osoby trzecie. Efekt uzyskiwany jest ogromnym wysiłkiem, ale chęć chodzenia motywuje go tak bardzo, że ćwiczy chętnie, a uśmiech nie schodzi z jego twarzy.

Rehabilitacja jest dla Oskara wręcz koniecznością, zwłaszcza, że postępy jakie osiąga w nauce chodzenia po operacji fibrotomii są wyraźne i znaczące. Intensywna rehabilitacja pociąga za sobą ogromne koszty, a jest potrzebna, by przybliżyć go do samodzielności. Zapewnienie rocznej, profesjonalnej rehabilitacji to koszt 8 000 zł. Mama Oskara nie jest w stanie pokrywać wszystkich wydatków związanych z jego leczeniem, ponieważ samodzielnie wychowuje trójkę dzieci, a sam koszt ostatnio przebytej przez Oskara operacji to kwota aż 7 000 zł.

Dziękujemy raz jeszcze za okazane serce!

2017-01-11 20:21:43
(fot. nadesłane)