Czołowe zderzenie aut na ul. Osmolickiej. Auto na barierce na ul. Armii Krajowej (zdjęcia)


Przed godz. 8 na ul. Osmolickiej doszło do czołowego zderzenia dwóch aut. W wyniku wypadku ranne zostały dwie osoby. Ruch odbywa się wahadłowo. Trudne warunki pogodowe sprawiają, że na drogach naszego regionu jest bardzo ślisko.

W zderzeniu opla omegi i skody fabii na ul. Osmolickiej ranne zostały dwie osoby. Początkowo ulica w stronę Bychawy była zablokowana. Po kilkudziesięciu minutach wprowadzono ruch wahadłowy. Na miejscu zdarzenia jest straż pożarna i policja. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jedno z aut wpadło w poślizg i doszło do czołowego zderzenia. Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży pożarnej. Strażacy pomagali wydostać się poszkodowanym z aut.
– Do zderzenia doszło na ulicy Osmolickiej. Informację o nim otrzymaliśmy o godzinie 7.22. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący skodą fabia podczas wyprzedzania wpadł w poślizg i zderzył się czołowo z oplem omegą – informuje kom. Renata Laszczka-Rusek, oficer prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.Na ul. Armii Krajowej osobowy volkswagen wpadł w poślizg i wjechał na barierkę. Uważajmy jest bardzo ślisko.