Ciecierzyn: Zderzenie junaka z seatem. Ranny 16-latek (zdjęcia)

Dzisiaj w południe, w Ciecierzynie doszło do zderzenia jednośladu z samochodem osobowym. Droga krajowa była zablokowana.

 

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 12-tej, w miejscowości Ciecierzyn. Na dwupasmowej trasie zderzyły się dwa pojazdy. Jak wstępnie ustalono, zarówno motorower jak i osobowy seat jechały w kierunku Lublina. W pewnym momencie samochód uderzył w tył jednośladu.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja. Kierujący junakiem 16-latek został przetransportowany do szpitala. Nie jest znany jeszcze poziom jego obrażeń.

Policjanci lubelskiej drogówki ustalają teraz okoliczności oraz przyczyny zdarzenia. Przez godzinę ruch na drodze krajowej nr 19 Lubartów –Lublin odbywał się z utrudnieniami. Na początku przejazd był całkowicie wstrzymany, następnie odbywał się jednym pasem jezdni.

Z kolei pół godziny wcześniej, na tej samej trasie, na al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie, na wysokości salonu samochodowego zderzyły się trzy pojazdy. Dwa samochody osobowe i jeden dostawczy. Przez ponad godzinę również były poważne utrudnienia w ruchu, tym razem w kierunku Lubartowa.

Informację o wypadku otrzymaliśmy od czytelników. DZIĘKUJEMY!

CIECIERZYNSPÓŁDZIELCZOŚCI PRACY

(fot. lublin112, nadesłane-1)
2014-07-05 14:39:11