Chciał nauczyć 14-latkę miłości, innej proponował płatny seks. Mieszkaniec Puław zatrzymany na gorącym uczynku (foto)

60

Wczoraj w Puławach policjanci przeprowadzili zasadzkę na mężczyznę, podejrzanego o pedofilię. Wpadł on po sygnale od znanego w całym kraju łowcy pedofili Krzysztofa Dymkowskiego.

 

W sobotę w Puławach zatrzymany został 34-letni mężczyzna, który chciał się umówić z 14-latką. Na jego trop wpadł znany w całym kraju łowca pedofili Krzysztof Dymkowski. Zwrócił on uwagę na zamieszczane na jednym z portali internetowych ogłoszenia. Ich autor oferował 50 złotych dla nastolatki za to, że umówi się z nim na miłość francuską. W innym anonsie proponował sponsoring, również zaznaczając, że interesuje go tylko nastolatka.

Krzysztof Dymowski postanowił przeprowadzić prowokację. Na oba ogłoszenia wysłane zostały odpowiedzi, przy czym wyraźnie było w nich zaznaczone, że dziewczynka, z którą 34-latek koresponduje, ma zaledwie 14 lat. Nie przeszkadzało mu to jednak i nalegał na spotkanie. Co więcej, pisał 14-latce, że wytłumaczy jej, jak ma go poprawnie zadowolić.

Spotkanie miało się odbyć obok sklepu Stokrotka przy ulicy Grota Roweckiego. Jednak mężczyzna obawiał się świadków, więc wyznaczył bardziej ustronne miejsce. Przy zlokalizowanych w pobliżu garażach policjanci zorganizowali zasadzkę. W ostatniej chwili mężczyzna zorientował się jednak, że jest obserwowany i usiłował uciec. Został zatrzymany po pościgu.

Jak się okazało, mężczyzna mieszkał 200 metrów od miejsca, w którym umówił się na spotkanie. 34-latek trafił do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze zabezpieczyli telefony mężczyzny oraz sprawdzili jego mieszkanie pod kątem posiadania treści o charakterze pedofilskim. W poniedziałek ma zapaść decyzja o postawieniu mu zarzutów.

(fot. Krzysztof Dymkowski)
2018-05-27 15:28:37