Ważne: BMW wypadło z drogi i koziołkowało. Jedna osoba nie żyje, druga jest ranna (zdjęcia)

50

Tragiczny w skutkach wypadek koło Krasnegostawu. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu, kolejna jest ciężko ranna. Występują utrudnienia w ruchu.

 

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 20:30 w miejscowości Siennica Królewska Duża w gminie Siennica Różana w powiecie krasnostawskim. Na drodze lokalnej, łączącej Krasnystaw z Siennicą Różaną, dachował samochód osobowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nas poinformowano, mężczyzna kierujący pojazdem marki BMW, na łuku drogi stracił panowanie nad rozpędzonym autem. W wyniku tego pojazd wypadł z drogi i kilkukrotnie koziołkował. Jedna osoba wypadła na zewnątrz samochodu.

– Pojazdem podróżowało dwóch mężczyzn. Jeden z nich, pomimo długiej akcji reanimacyjnej, zginął na miejscu, drugi z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Obecnie nie zostało jeszcze potwierdzone, który z nich to kierowca, a który pasażer – wyjaśniał nam podkom. Piotr Wasilewski z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Na miejscu pracują policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Droga jest zablokowana.

AKTUALIZACJA 22:25
Droga jest już przejezdna, występują jednak utrudnienia w ruchu.

51

(fot. nadesłane – Agnieszka – DZIĘKUJEMY!)
2018-05-26 21:40:22