BMW rozbiło się na barierach. 18-latek nie miał uprawnień do kierowania (zdjęcia)

102

Cztery młode osoby trafiły do szpitali po tym, jak auto którym podróżowali, uderzyło w bariery. Występują utrudnienia w ruchu.

 

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 22 na ul. Mełgiewskiej w Lublinie. Na wysokości młyna Krauzego samochód osobowy uderzył w bariery. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący BMW 18-latek jechał od strony ul. Turystycznej. Na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem. Auto wpadło w poślizg, zjechało na lewą stronę jezdni i uderzyło w barierę energochłonną.

Wraz z kierowcą podróżowały trzy pasażerki w wielu 17 i 18 lat. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna był trzeźwy. Cała czwórka została przetransportowana do szpitali.

Jak ustaliliśmy, wszyscy to mieszkańcy Włodawy i Okuninki. Na miejscu pracują policjanci, któzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Ul. Mełgiewska od al. Andersa do al. Tysiąclecia jest całkowicie zablokowana. Pojazdy kierowane są objazdem przez ul. Kalinowszczyzna.


(fot. lublin112)
2018-06-24 00:11:57