Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Bilet na pociąg kupisz nie tylko w kasie. Sprzedają je w salonikach prasowych

W tym tygodniu jeden z przewoźników kolejowych rozpoczął sprzedaż biletów na swoje połączenia w salonikach prasowych. Dzięki temu pasażerowie będą mogli uniknąć oczekiwania w kolejkach do kas biletowych na dworcach.

Od czwartku bilety na pociągi regionalne można kupić nie tylko w kasach biletowych czy przez internet. Przewoźnik uruchomił bowiem kolejny kanał sprzedażowy, którym są saloniki prasowe Kolportera. Przewozy Regionalne rozszerzyły bowiem współpracę z firmą Teroplan S.A., właścicielem serwisu e-podróżnik.pl oraz z firmą Kolporter, właścicielem sieci saloników prasowych. Dzięki temu liczba stacjonarnych punktów sprzedaży biletów przewoźnika zwiększyła się o blisko 800 lokalizacji.

– Podejmując współpracę z Kolporterem oferujemy naszym pasażerom możliwość zakupu biletów w blisko ośmiuset salonikach prasowych, dokonując tym samym przełomu w skali kraju w kwestii podejścia do potrzeb klientów. Zwiększenie dostępności oferty POLREGIO to kluczowy element w strategii sprzedaży biletów przewoźnika. Saloniki Kolportera zlokalizowane są w centrach miast i miasteczek, co w radykalny sposób ułatwi korzystanie z naszych usług zwłaszcza tam, gdzie kas biletowych nie ma – wyjaśnia Anna Lenarczyk, Członek Zarządu-Dyrektor Handlowy Przewozów Regionalnych.

W naszym województwie Przewozy Regionalne obsługują połączenia m.in. do stacji i przystanków w Chełmie, Dęblinie, Porcie Lotniczym w Świdniku, Lubartowie, Parczewie, Białej Podlaskiej, Łukowie, Zamościu czy Terespolu. Pociągi kursują też do Stalowej Woli, Rzeszowa, czy Siedlec.

(fot. nadesłane)
2017-10-21 18:01:44

7 komentarzy

  1. tylko kto o zdrowych zmysłach, ceniący czas dziś jeździ pociągiem…

  2. Apoloniusz Pierdółko, brat Kleofasa, też Pierdółki, a mąż starej Pierdółkowej

    Jak tak dalej pójdzie to agenci specjalni robiącej bokami Kolei, bilety będą roznosić po domach i będą obiecywać zbawienie wieczne za skorzystanie z przejażdżki.

  3. jetpack_remote_comment

    Jeżdzą ludzie nie mający prawa jazdy. Których nie stać na auto lub paliwo do niego. Mieszkający w różnych województwach a dojeżdżający do pracy do innych. Okazjonalnie na różne imprezy. Albo miłośnicy kolei których nie brakuje w naszym kraju.

  4. w końcu kolej poszła po rozum do głowy, no XXI W., hello a oni zawsze byli 100 lat za murzynami, jeżeli chce kolej istnieć to musi iść z duchem czasu. Tam jeszcze wiele musi się zmienić…

Z kraju