Betoniarka zmiażdżyła samochód osobowy. Nie żyje jedna osoba (zdjęcia)

2018-06-22_12.55.35

Kończą się trwające od kilku godzin utrudnienia w ruchu na trasie Lublin – Warszawa. Od południa, po tragicznym w skutkach wypadku, kierowcy korzystają z objazdów.

 

Wypadek miał miejsce w czwartek po godzinie 12 w miejscowości Wola Ducka w województwie mazowieckim. Na drodze krajowej nr 17 Lublin – Warszawa zderzyły się dwa samochody: osobowy z ciężarowym. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca peugeotem kobieta jechała lokalną droga od strony Woli Karczewskiej. Wjeżdżając na skrzyżowanie zderzyła się z przewożącym beton samochodem ciężarowym, który poruszał się drogą krajową.

W wyniku zderzenia, oba pojazdy wpadły do przydrożnego rowu, przy czym załadowane 20 tonami betonu ciężarowe auto przewróciło się na peugeota. Pojazd osobowy został zmiażdżony. Strażacy, aby się do niego dostać, musieli w pierwszej kolejności usunąć betoniarkę. W działaniach tych uczestniczyła specjalistyczna grupa techniczna strażaków. Kobieta nie miała jednak szans na przeżycie.

Obecnie wciąż trwają policyjne czynności, mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności oraz przyczyn wypadku. Jak informowali nas czytelnicy, trasa Lublin – Warszawa podczas akcji ratunkowej była zablokowana w obu kierunkach. Później otworzono część jedni, jednak tylko dla dla samochodów osobowych.

IMG_3811

(fot. nadesłane Marek)
2018-06-21 18:51:06