Al. Solidarności: Nissan zderzył się z bmw. Kobieta walczy o życie (zdjęcia)

69

Trzy osoby zostały ranne w nocnym wypadku na al. Solidarności. Przyczyną było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu.

 

Do wypadku doszło kilka minut po północy w nocy z soboty na niedzielę na al. Solidarności w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Prusa zderzyły się dwa samochody osobowe: nissan i bmw. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący nissanem mężczyzna jechał od strony ul. 3 Maja. Wjeżdżając na skrzyżowanie wymusił pierwszeństwo przejazdu na jadącym od strony zamku bmw. W wyniku zderzenia, nissan uderzył jeszcze bokiem w słup latarni.

Osoby podróżujące nissanem zostały uwięzione we wraku pojazdu. Strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego aby ich ewakuować. Do szpitala zostały przetransportowane trzy osoby: obaj kierowcy i pasażerka nissana. Jak nas poinformowano, kobieta była nieprzytomna a jej stan jest bardzo ciężki.

We wraku nissana strażacy odnaleźli jeszcze psa. Zwierzę tymczasowo trafiło do schroniska. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności wypadku. Przez ponad dwie godziny skrzyżowanie było całkowicie zablokowane. Ruch kierowano na objazdy.

(fot. lublin112, nadesłane – asd, Agnieszka)
2017-08-13 07:30:13

Szybki i sprawny dojazd naszym reporterom zapewnia: