Akcja antyterrorystów w Urzędowie. Wiemy, co znaleziono w mieszkaniu (foto)

60

Działania, które we wtorek prowadzone były w Urzędowie, dotyczyły jednego z mieszkańców Warszawy, który miał w tym miejscu magazyn nielegalnych przedmiotów. Mężczyzna trafił do policyjnej celi.

 

Akcja policyjnych antyterrorystów, która rozpoczęła się we wtorek o godzinie 6 rano przy ul. Żabiej w Urzędowie, dotyczyła jednego z mieszkańców Warszawy. Działania prowadzili funkcjonariusze z Wydziału ds. Walki z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw Komendy Stołecznej Policji. Wszystko nadzorowała Prokuratury Okręgowa Warszawa – Praga.

Policjanci posiadali wiedzę, że mężczyzna może posiadać broń i amunicję. Na terenie posesji odnalezione zostały owe przedmioty, do tego ujawniono również granaty, a nawet pociski artyleryjskie. Oficjalnie nie zdradzono jak dużo tego było, jednak jak nam przekazano, zabezpieczono znaczną ilość nielegalnie posiadanych przedmiotów.

Wszystko, jeszcze na miejscu, zostało dokładnie sprawdzone przez funkcjonariuszy z sekcji pirotechnicznej. 50-letni mieszkaniec Warszawy został przesłuchany i usłyszał już zarzuty związane z nielegalnym posiadaniem broni, amunicji w postaci materiałów wybuchowych. Mężczyzna przebywa w policyjnym areszcie.

(fot. Kraśnik24)
2017-12-06 19:10:25